16 Temmuz 2018 Pazartesi

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

MERHABA,

ACAR TURŞU OLARAK ÖNCELİKLE WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ DİYORUZ. 
TURŞU ÜRETİMİ ÜZERİNE YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ÇALIŞMALARIMIZ YAKLAŞIK 10 YILLIK PROFESYONEL BİR SÜRECE DAYANMAKTA OLUP SÜREÇ DAHA DA ESKİLERDEN İTİBAREN GELMEKTEDİR.

MERSİN'İN TARSUS İLÇESİNDE ÇUKUROVA'NIN EN BEREKETLİ TOPRAKLARINDA 

KENDİ TARLAMIZDA EKTİĞİMİZ ÜRÜNLERİMİZİ YİNE KENDİMİZE AİT OLAN ÜRETİM HANEMİZDE TECRÜBELİ ÇALIŞANLARIMIZ İLE YÜRÜTMEKTEYİZ. 

BİR ÇOK SÜREÇ VE DENEMELER SONUCU  EN İYİ EN LEZZETLİ VE EN SAĞLIKLI TURŞUYU SİZLER İÇİN BUGÜN ÜRETMEKTEYİZ. HER AŞAMASINDA KENDİ EMEĞİMİZİN OLDUĞU ÜRÜNLERİMİZ HEM ZİRAAT HEMDE GIDA MÜHENDİSLERİ TARAFINDAN KONTROL EDİLMEKTEDİR.


ÇALIŞMA ALANLARIMIZ TÜM KURUMLARCA DENETLENMİŞ OLUP ÜRETİM ONAYLARI ALINMIŞTIR.

YAPMIŞ OLDUĞUMUZ TURŞULARIMIZA SONUNA KADAR GÜVENMEKTEYİZ.

İSTEDİĞİNİZ ZAMAN BİZLER İLE İLETİŞİME GEÇEREK NUMUNE ÜRÜN TALEP EDEBİLİR YADA BİZLERİ YERİMİZDE ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ. KAPIMIZ SİZLERE HER ZAMAN AÇIKTIR.Tags :

1 Reviews:

  1. Any casino sport 카지노 could take your cash when you're not careful, however these are the video games with the most effective odds—and those that will suck your wallet dry. No, there is no a|there isn't any} have to obtain any software program when taking part in} free video games. Instead, find a way to|you probably can} play them via your desktop or mobile browser.

    YanıtlaSil